Неділя, 23.09.2018, 20:51

Меню сайту
Нас можна знайти

Одноклассники

Крупецький НВК

 

ВКонтакте

Крупецький НВК

 

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 8
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Українська література

Список програмової літератури для 5 класу

 1.  І.Франко «Фарбований Лис».

2.  В. Королів-Старий «Потерчата», «Хуха-Моховинка».

3.  І. Липа «Близнята».

4.  В. Симоненко «Цар Плаксій та Лоскотон».

5.  Літописні оповіді: про заснування Києва, про князя Олега, про княгиню Ольгу, про хрещення Києва князем Володимиром (на основі «Повісті минулих літ» у переказі В.Близнеця)

6.  А. Лотоцький «Михайло-семиліток».

7.  І. Нечуй-Левицький «Зопорожці».

8.  О. Сенатович «Малий Віз».

9.  О. Пчілка «Сосонка».

10.Є. Гуцало «Лось».

11.Г. Тютюнник «Дивак».

Список програмової літератури для 6 класу

1.  М. Вороний «Євшан-зілля».

2.  В. Винниченко «Федько-халамидник».

3.  С. Черкасенко «Маленький горбань».

4.  О. Довженко «Зачарована Десна».

5.. Є. Гуцало «Олень Август».

6.  Е. Андієвська «Казка про яян».

7.  В. Нестайко «Тореадори з Васюківки».

8.  В. Близнець «Звук павутинки».

9.  Я. Стельмах «Митькозавр з Юрківки, або Химера Лісового озера».

10.С. Васильченко «Басурмен», «Свекор».

Список програмової літератури для 7 класу

1.  І. Франко «Захар Беркут».

2.  А. Чайковський «За сестрою».

3.  М. Стельмах «Гуси-лебеді летять».

4.  Г. Тютюнник «Климко».

5.  О. Стороженко «Скарб».

6.  Б. Лепкий «Цвіт щастя», «Мишка (Казка для дітей: для малих і великих)».

7.  Б. Харчук «Планетник».

8. Є. Гуцало «Сім’я дикої качки».

9.  Л. Пономаренко «Гер переможений».

10.А. Дімаров «Блакитна дитина».

Список програмової літератури для 8 класу

1.  Слово про похід Ігорів.

2.  І. Франко «Іван Вишенський».

3.  І. Карпенко-Карий «Сто тисяч».

4.  М. Коцюбинський «Дорогою ціною».

5.  О. Назарук «Роксоляна».

6.  В. Дрозд «Ирій», «Білий кінь Шептало».

7. Є. Дудар «Слон і мухи», «Лісова казка».


 


 


 


 

Список програмової літератури для 9 класу

1.  «Повість минулих літ».

2.  Ф.Прокопович «Владимир».

3.  І. Котляревський «Енеїда», «Наталка Полтавка».

4.  Г. Квітка-Основ’яненко «Конотопська відьма», повість «Маруся».

5.  М. Гоголь «Вечір проти Івана Купала».

6.  Т. Шевченко «Причинна», «Лілея», «Гайдамаки», «Кавказ», «Чигирине, Чигирине», «Великий льох», «Стоїть в селі Суботові…», «Сон» («У всякого своя доля»), «І мертвим, і живим, і ненародженим…», «Катерина», «Наймичка», «Марія», «Ісаїя.Глава 35».

7.  П. Куліш «Чорна рада».

8.  М. Вовчок «Максим Гримач», історична повість «Маруся».

9.  І. Багряний «Тигролови».

Список програмової літератури для 10 класу

1.  І. Нечуй-Левицький «Кайдашева сім’я».

2.  П. Мирний «Хіба ревуть воли, як ясла повні?».

3.  І. Карпенко-Карий «Мартин Боруля», «Хазяїн», «Безталанна», «Сава Чалий».

4.  М. Старицький «Облога Буші».

5.  І. Франко «Мойсей», «Перехресні стежки», «Украдене щастя», «Сойчине крило».

6.  Б. Грінченко «Каторжна».

7.  М. Коцюбинський «Intermezzo», «Тіні забутих предків».

8.  О. Кобилянська «Земля», «Людина».

9.  В. Стефаник  «Камінний хрест».

10.Л. Українка «Лісова пісня».

11.В. Винниченко «Момент», «Краса і сила», «Сонячна машина».

Список програмової літератури для 11 класу

     1.  М. Хвильовий «Я (Романтика)».

  1. Г. Косинка «В житах».
  2. Ю. Яновський «Вершники».
  3. В. Підмогильний  «Місто».
  4. О. Вишня «Моя автобіографія», «Сом», «Як варити і їсти суп із дикої качки».
  5. М. Куліш «Мина Мазайло».
  6. О. Турянський  «Поза межами болю».
  7. І. Багряний «Тигролови».
  8. О. Довженко «Україна в огні», «Зачарована Десна».
  9. Л. Костенко «Маруся Чурай».
  10. О. Гончар  «Собор», «За мить щастя», «Залізний острів» (із роману «Тронка»)
  11. Г. Тютюнник «Три зозулі з поклоном», «Оддавали Катрю».
  12. П. Загребельний «Диво».

    Світова література

    Список програмової літератури для 5 класу

    1. Редьярд Кіплінг «Рікі-Тікі-Таві», «Мауглі»

    2. Індійська народна казка «Фарбований шакал».

    3. Японські народні казки «Іссумбосі, або Хлопчик-Мізинчик», «Момотаро, або Хлопчик-Персик» Китайська народна казка «Пензлик Маляна».

    4. Арабська народна казка «Сіндбад-Мореплавець»

    5. О. С. Пушкін Вступ по поеми «Руслан і Людмила». «Казка про рибака та рибку», «Казка про мертву царівну і сімох богатирів»

    6. Г.- К. Андерсен «Соловей», «Непохитний олов’яний солдатик», «Дикі лебеді»  «Снігова королева»

    7. О. Уайльд «Хлопчик-зірка».

    8. Е. Сетон-Томпсон. «Снап», «Лобо», «Доміно»

    9. М. Твен . «Пригоди Тома Сойєра».

    10. В. Біанкі «Оповідання про тварин» («Мишенятко Пік»)

    11. Е. Портер. «Поліанна».

    12. М. І. Цвєтаєва . «Книги в червоній палітурці».

    13. Р. Дал. «Чарлі і шоколадна фабрика».

    14. Т. Янсон. «Комета прилітає», «Капелюх чарівника», «Зима чарівниця»

    15. Ян Улоф Екгольм. «Людвігові хитрому – ура! ура! ура!».

    16. П. Маар. «Машина для здійснення бажань, або Суботик повертається в суботу».

    17. Дж. Р. Толкін «Гоббіт, або Мандрівка за Імлисті гори»


     

    Список програмової літератури для 6 класу

    1. Легенди та міфи Стародавньої Греції. Міфи про подвиги Геракла.

    2. Д. Дефо  «Робінзон Крузо»

    3. Ж.  Верн  «П’ятнадцятирічний капітан»

    4. Р. Л. Стівенсон «Острів скарбів»

    5. А. Екзюпері «Маленький принц»


     

     Додатково (на вибір 3 твори):

    1. О. Беляєв «Людина-амфібія»

    2. Г. Бічер-Стоу «Хатина дядька Тома»

    3. Р. Бредбері «Марсіанські хроніки»

    4. Л. А. Буссенар «Викрадачі діамантів»

    5. Ж. Верн «Таємничий острів»

    6. В. Голдінг «Володар мух»

    7. О. Дюма «Три мушкетери»

    8. Л.  Керролл «Аліса в країні чудес»

     9. Дж. Лондон «Біле ікло», «Поклик предків»

    10. Р. Льюїс  Стівенсон «Чорна стріла»

    11. М. Твен «Принц і злидар»

    12. Г. Троєпольський «Білий Бім Чорне Вухо»

    13. Г. Уеллс«Війна світів»

    14. Г.Р. Хаггард «Рудники царя Соломона»


     

    Список програмової літератури для 7 класу

    1. В. Скотт «Айвенго»

    2. М. Гоголь «Тарас  Бульба»

    3. Дж. Свіфт «Мандри Лемюеля Гуллівера»

    4. А. Конан Дойль  «Записки Шерлока Холмса»

    5. М. Шолохов  «Доля  людини»


     

     Додатково (на вибір 3 твори):

    1. І. Вазов І. «Під ігом»

    2. Б.Васильєв «А зорі тут тихі», «У списках не значився»

    3. Ж. Верн  «Діти капітана Гранта», «20 000 льє під водою»

    4. О.Грін «Пурпурові вітрила», «Та, що біжить по хвилях»

    5. Ч.Діккенс «Пригоди Олівера Твіста»

    6. О.Дюма «Граф Монте-Крісто»

    7. Ф.Купер «Звіробій», «Останній з могікан»

    8. М.Рід «Оцеола, вождь семінолів»

    9. Р.Сабатіні«Одіссея капітана Блада»

    10. В.Скотт «Роб Рой». Квентін Дорвард»

    11. Л.Толстой«Дитинство»

    12. Г. Уеллс «Невидимець»


     

    Список програмової літератури для 8 класу

    1. Цикли давньогрецьких міфів:  троянський, ліванський, про аргонавтів.

    2. Гомер «Іліада».  «Одіссея»

    3. Публій Верґілій Марон «Енеїда»

    4. М. Сервантес Сааведра «Дон Кіхот»

    5. В. Шекспір «Гамлет», «Ромео і Джульєтта»


     

     Додатково (на вибір 3):

    1. Дж.  Боккаччо «Декамерон»

    2. М. Гоголь «Вечори на хуторі біля Диканьки»

    3. П. Корнель «Сід»

    4. Г. Мелвілл. «Мобі Дік, або Білий Кит», «Пісня про нібелунгів»

    5. Ф. Рабле «Гаргантюа і Пантагрюель»

    6. В. Шекспір «Сон літньої ночі», «Венеціанський купець», «Король Лір»

    7. В. Биков «Знак біди»

    Список програмової літератури для 9 класу

    1. Й. В.  Ґете  «Фауст»

    2. Е. Т. А.  Гофман  «Крихітка  Цахес на прізвисько Ціннобер»

    3. О.С.Пушкін «Євгеній Онегін»

    4. М.  Лермонтов «Герой нашого часу»


     

     Додатково (на вибір 3 твори):

    1. Дж. Байрон «Корсар». «Манфред»

    2. П. Бомарше. «Весілля Фігаро»

    3.  Вольтер. «Кандід, або Оптимізм»

    4.  М. Гоголь «Ревізор». «Мертві душі»

    5. Е. Т. А. Гофман «Золотий горнець»; «Життєва філософія кота Мурра»

    6. М. Лермонтов  «Маскарад»

    7. А. Міцкевич «Пан Тадеуш»

    8.  Ш. Петефі «Витязь Янош»

    9. О. Пушкін «Цигани». «Борис Годунов»

    10. Ж. Санд «Консуело»

    11. Ю. Словацький «Мазепа»


     

    Список програмової літератури для 10 класу

    1. Стендаль  «Червоне і чорне»

    2. О. Бальзак «Гобсек»

    3. Ч. Діккенс  «Пригоди Олівера Твіста»

    4. Ф. Достоєвський «Злочин і кара».

    5. Л.Толстой «Анна Кареніна»

    6. Е. Золя  «Кар’єра Ругонів»

    7. O. Уайльд   «Портрет Доріана Грея».


     

     Додатково (2 книги на вибір)

    1. О. Купрін «Гранатовий браслет»

    2. П. Зюскінд «Запахи, або Історія одного вбивці»

    3. І. Ільф, Є. Петров «Дванадцять стільців». «Золоте теля»

    4.В. Набоков «Дар»

    5. Я. Гашек «Пригоди бравого вояка Швейка»

    6. Дж. Б. Шоу «Пігмаліон»


     

    Список програмової літератури для 11 класу

    1. Ф. Кафка  «Перевтілення»

    2. М.Булгаков  «Майстер і Маргарита»

    3. А. Камю «Чума»

    4. К. Ясунарі «Тисяча журавлів»

    5. Г. Г. Маркес  «Сто років самотності»

    6. М. Павич «Дамаскин»

    7.П. Зюскінд «Запахи, або Історія одного вбивці»

    8. П.Коельо «Алхімік»


     

    Додатково (2 книги на вибір)

    1. Т. Манн  «Доктор Фаустус»,  «Маріо і чарівник»

    2. Г. Гессе «Степовий вовк»

    3. Т. Драйзер  «Американська трагедія»

    4. Дж. Лондон «Мартін Іден»

    5. М. Пруст «У пошуках утраченого часу»

    6. Е. М. Ремарк «Три товариші»

  13.  
Графік роботи
Понеділок Субота - Неділя - вихідний
Вхід на сайт
Календар свят

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Точний час
Пошук
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту